Zpátky do školy s novým iPhonem!

Nová akce od 21.8.2017 do 25.9. 2017 

vyřízení půjčky je stejně rychlé a bez zbytečných dokladových průtahů jako u klasické Osobní půjčky. Již nyní evidujeme několik šťastných výherců!  


Dne 21. 8. 2017 se naplno rozjela kampaň "Zpátky do školy". Cílem akce je stejně jako v letech předešlých reagovat na začátek školního roku novinkou, která má jak novým, tak stávajícím klientům nabídnout speciální Osobní půjčku a usnadnit tak nejen rodičům finanční rozjezd po prázdninách. Právě v tuto dobu lidé znovu začínají nad svými úsporami přemýšlet, plánovat finanční výdaje spojené nejprve se školou a školkou, později s blížícími se Vánocemi.


V letošním roce nabízíme klientům k půjčce velice atraktivní benefit. Pokud si v období pěti týdnů ode dne spuštění kampaně zažádají u půjčku, mohou získat Apple iPhone 7 v hodnotě 19 000 Kč a řadu dalších lákavých cen.

Princip soutěže je velmi jednoduchý. Jakmile je klientovi vyplacena smlouva, obdrží na telefonní číslo uvedené v žádosti o půjčku zprávu s odkazem na soutěžní kartu do aplikace Cool Ticket. Po "setření" daného počtu polí z karty se klient okamžitě dozví, zda vyhrál. Každý týden se hraje o jeden z pěti iPhonů 7. Pro ty, kteří nevyhrají první cenu, je připraveno ještě 50 vstupenek pro dvě osoby do kina a 150 Tesco Finest výrobků.